BLOGCZEJNalpha

Czy wiesz że, dodawane treści mają wpływ na wartość całej platformy?

Reklama Steemit wyraźnie mówi o treściach wysokiej jakości. Musicie wiedzieć, że wszystko co wrzucacie tutaj ma realny wpływ na wartość platformy i tokenu STEEM. W ekosystemie tym tak naprawdę nie ma całkowitej wolności słowa i twierdzenie - mój profil, mogę robić tu co chce... nie ma racji bytu, ponieważ złe treści wpływają negatywnie na odbiór platformy w świecie. Może dla Ciebie nie ma to znaczenia, ale dla większych inwestorów, którzy rządzą tym systemem, Twoje negatywne działanie, to działanie na szkodę ich interesu. Musicie więc pamiętać : STEEM to platforma społecznościowa, ale również inwestycyjna.

a.jpg

Steemit jest to nazwa firmy i platformy zbudowanej w 2016 roku na blockchainie STEEM. Jego twórcy to Ned Scott👉 @ned i Dan Larimer👉 @dan. Posiadają oni ponad 12 milionów USD w tokenach na platformie. Wszystkie tokeny STEEM na rynku posiadają obecnie wartość ponad 700 milionów dolarów amerykańskich. Jak widzicie chodzi tutaj o ogromne pieniądze. STEEM POWER, czyli VESTS to tak naprawdę udziały w platformie. Czyli inwestując w SP lub po prostu zbierając to co zarobicie, sami stajecie się inwestorami. Dlatego tworzenie dobrej jakości treści powinno być na rękę wszystkim. Chcecie zarabiać więcej to walczcie o to z tymi, którzy tego nie rozumieją. Porady ze steemitowego FAQ dają takie oto rady:

✅Pamiętaj, że widzowie nie będą zainteresowani oglądaniem, gdy będziesz przytłaczać ich zbyt dużą ilością dodawanych treści.

✅Steemit nie jest programem "można szybko się wzbogacić". Chociaż możliwe jest publikowanie treści, które szybko zarabiają i przynoszą dużo nagród w jednym poście, nie jest to jednak typowe dla większości użytkowników.

✅Większość autorów, którzy mają wysokie zarobki bez użycia botów, to użytkownicy, którzy spędzili dużo czasu w budowaniu sieci, nawiązywaniu kontaktów z innymi i budowaniu reputacji w celu dostarczania treści wysokiej jakości.

✅Najlepiej mieć realistyczne oczekiwania, nie skupiając się na nagrodach, kiedy zaczynasz. Pracuj nad budowaniem, nawiązywaniem kontaktów i rozwijaniem dobrej reputacji. Dodawanie wysokiej jakości treści opłaci się w dłuższej perspektywie. Bądź wytrwały.

b.png

Analogicznie STEEM to system, w którym użytkownicy rywalizują o uwagę i nagrody, dostarczając treści i dodając wartość platformie. Zachęcam Was do podążania tą drogą. Z wielorybami i tak nie wygracie więc pamiętajcie, że platforma to dobro wspólne i każdy profil jest jej częścią... Zwiększajmy więc wartość STEEM każdego dnia!

Dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam🙂

All rights reserved by @astromaniak 2018

KOMENTARZE

 • zwora

  Niby takie proste i oczywiste, a jednak ważny tekst pod rozwagę. Zwłaszcza dla początkujących.

 • kapitanpolak

  Zgadzam się z jednakże w przypadku DTube DLive i dMania bardziej pasowało by takie coś ;)

  VJyTq6.jpg

 • veggie-sloth

  Gut-zapłać :) Trzeba o tym często powtarzać. Jak i pamętać, że Steemit to prywatna firma :)

 • koltci

  Steemit to prywatna firma.
  Steem to własność wszystkich użytkowników ... czyli de facto niczyja.
  Posty umieszczane na Steem są własnością postujących i jako takie - z moralnego punktu widzenia - mogą być dobrej jak i złej jakości. Niech każdy myśli nie o innych inwestujących a o własnym interesie. Zarówno egoistycznie jak i altruistycznie opłaca się umieszczać dobre treści ale to źródło motywacji winno być egoistyczne.
  A czemu? O tym tu: steemit.com/polish/@koltci/filozofia-or-cz-7-or-podsumowanie