BLOGCZEJNalpha

Mój pierwszy cel osiągnięty : 1000 STEEM POWER!

307 dni zajęło mi uzbieranie własnego tysiąca SP. Ponad połowę z tego zdobyłem dzięki pisaniu artykułów, reszta to zasługa giełdy Bittrex i moich małych sukcesów z tamtego roku. Dołączyłem do grona niespełna 7 tysięcy osób na platformie z mocą powyżej 1000 SP. Niby to dużo, a jednak wciąż mało. Co dalej?

a.jpg
Źródło: Pexels link [Licencja CC0]

Doszedłem do celu. Być może teraz trochę odpuszczę. Z reguły od poniedziałku do piątku spędzam na platformie jakieś 4 godziny dziennie i tak blisko od roku. Czasami potrzeba naprawdę siły woli, by wytrwać. Przekonanie o sukcesie STEEM jest cały czas moją motywacją. Na razie moja sytuacja życiowa pozwala mi poświęcać tyle czasu na pisanie. 10 godzin fizycznej pracy, a potem wieczór ze STEEM. Czy dalej będę zbierać SP? Zapewne tak, mimo, że 2000 SP jest obecnie odległą perspektywą. Być może skupię się teraz bardziej na giełdzie i może uda się coś ''wygrać''. Czas pokaże, na pewno nie odejdę i każdego dnia będę głosować.

b.jpg

Chce być dla Was przykładem, że z wytrwałością można tu zbudować fajne konto i Wasze zainteresowania mogą stać się dla Was źródłem dodatkowego dochodu. Rynek krypowalut być może powoli wychodzi z kryzysu, a gdy zaczną się wzrosty, to ich rozmiar będzie ogromny. W ciągu ostatniego roku kryptowaluty stały się jeszcze bardziej znane i o wiele więcej ludzi czeka, by wejść w rynek. Przykładem obecnego potencjału rynku, jest pompa na DOGE coin. STEEM bardziej ruszy zapewne bliżej 25 września (hardfork). Wierzę, że jeszcze w tym roku zobaczymy STEEM za 10$. Oczywiście nie mam zamiaru go wtedy sprzedawać! To wciąż początek naszej platformy.

Dziękuję za przeczytanie i Pozdrawiam!

KOMENTARZE

 • samarek69

  Gratulacje, to nie lada wyczyn!

 • anetchen

  wow :) niesamowite jak szybko Ci to poszlo .......

  ja do 500 dojsc nie moge :) ... ale i nie porownuje sie z tOba :) Twoje artykuly to rewelacje :) ....niee wszystko rozumiem :) ale czytam je od dechy do dechy :) sa napisane z pasja :) i wiedza!

 • julietlucy

  Gratuluje osiągnięć i wytrwałości oraz życzę powodzenia w dalszym rozwoju;)

 • herbacianymag

  Gratulacje, ciężka pracą znajduje swoje odbicie w steem. Choć wkład jaki musiałeś włożyć z jednej strony zniecheca, bo ja nie dałbym rady tak. Życzę Ci, żeby kurs się odwrócił w takim razie ;)

 • astrophoto.kevin

  Congratulations @astromaniak
  I have also planned to break through the 1000 SP this year and I hope it will come true.

 • ludomir

  Super, gratuluję. :)

 • annaburska

  Super, gratuluje wytrwałości. Tez bym chciała widzieć Steem po 10$ :) czas pokaże jak to się będzie dalej rozwijać.

 • flmh49

  Gratulacje! Dzięki za wpis, bo sam zaczynam i takie wpisy pokazują, że da się i praca nad kontem ma sens. "Reszta to zasługa giełdy Bittrex" - masz na myśli spekulacje z kursami kryptowalut i przez to zarobek? bo mnie to zaciekawiło. Ja na razie po miesiącu sam wypracowałem 15 SP, ale na początek to nie jest najgorsza suma, we wrześniu będzie lepiej :) Pozdrawiam i dzięki za regularne wsparcie w postaci upvote'ów!

 • fervi

  Gratuluję ;) To co, go go 2000? ;)

 • amadek

  Przy następnym ATH polecimy w kosmos!

 • franino

  Gratuluje :) Awans na płotkę :P

 • coincollecto

  Gratulacje. Komu jak komu ale Tobie się należy.Pozdrawiam.

 • karlosbadz

  Gratulacje za wytrwałość, takie podejście zawsze zostaje wynagrodzone:)
  Powodzenia w dalszych działaniach:)

 • mariuszwojcik

  Per aspera ad astra... Serdeczne Gratulacje!

 • robertartfoto

  Gratuluje jak dla mnie to niesamowity wynik,pozdrawiam

 • jozef230

  Gratulacje!

 • bartheek

  Moje gratulacje! Teraz marsz po 2000 :)

  Podziwiam Cię, że po 10 godzinach pracy jeszcze chce Ci się pisać na Steemit. Mnie czasem po 8 (o 12 nie wspominam) po prostu się nie chce :(

 • shogunma

  Pięknie. Dogecoin zrobiony dla żartu, ale dało się na nim zarobić w swoim czasie. Pozdrawiam i gratuluję.

 • nicniezgrublem

  Gratulacje @astromaniak, robisz świetną robotę na tagu #pl-kosmos i co bardzo mnie cieszy rozkręciłeś #pl-astronomia, co naprawdę może się przydać, gdy liczba zainteresowanych kosmosem się zwiększy (a mam na to nadzieję i trochę pomysłów, żeby tak się stało).

  Życzę powodzenia w dobijaniu teraz do 10k SP :) Należy Ci się za świetną robotę, którą robisz!

  10 godzin fizycznej pracy, a potem wieczór ze STEEM

  Szacun :)

  Dołączyłem do grona niespełna 7 tysięcy osób na platformie z mocą powyżej 1000 SP. Niby to dużo, a jednak wciąż mało.

  Mam wrażenie, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i całkiem przyjemnie patrzy się na te cyferki. Mnie np. szczególnie cieszy jak mogę komuś dać teraz te dwa centy więcej niż np. dwa miesiące temu ;) Jest to jakieś takie po prostu fajne.

  Ale patrząc np. na ogół polskiego społeczeństwa, to faktycznie 1000 SP to całkiem sporo. Jest multum słabszych kont i wynika to z różnych czynników. Z jednej strony szkoda, że ludzie nie inwestują w SP, tylko wypłacają, ale z drugiej strony... zachęcamy ich zarobkami, to dlaczego mieliby nie spieniężać od razu swojej pracy? Dla każdego coś dobrego, a mechanizm wynagrodzenia, gdzie część trafia na nasze konto jako płynne tokeny, a część SP jest bardzo dobra.

  Powtórzę się: powodzenia w dalszym zdobywaniu silnego konta :)

 • ilovecryptopl

  Gratulujemy i życzymy, żeby następne 1000 SP przyszło szybciej :)