BLOGCZEJNalpha

Ogromny potencjał platformy STEEM!

Jako optymista lubię pisać Wam artykuły promujące naszą platformę. Oczywiście możecie się nie zgadzać z moimi poglądami, jednak ja jestem przekonany o sukcesie STEEM! Nie piszę tego, aby namówić Was na zakup kryptowaluty. Chcę, aby otwarły się Wam oczy, że jesteśmy na początku ogromnej rewolucji w internecie! Zapraszam do przeczytania Wszystkich, szczególnie tych, którzy mocno wierzą w sukces STEEM.

1.jpg
Źródło: Pixabay link [Licencja CC0]

Dlaczego STEEM jest wyjątkowy? Bo oferuje możliwości jakich nie zna dotychczasowy internet. Zdecentralizowane, globalne media społecznościowe, które mimo, że tak naprawdę są na początku rozwoju, to już są rewolucją w skali światowej! Czy jeszcze kilka lat temu pomyślelibyście, że powstanie globalna platforma, niezależna od żadnego kraju czy rządu, w której cenzorować treści w pewnym stopniu może tylko sama społeczność? Platforma, która pozwoli każdemu na świecie móc tworzyć i zarabiać. Platforma na której władza da w pewnym stopniu globalną władzę i sprawi, że każdy człowiek będzie chciał tu zaistnieć. STEEM jest dopiero na początku swej drogi i zapewne z czasem zostanie modyfikowany i ulepszany. Mimo, że niektórzy ludzie wróżą mu upadek, ja myślę, że mimo kilku wad w obecnej wersji, ostatecznie sobie poradzi i z czasem urośnie do giganta jak Facebook. STEEM różni się od niego tym, że tutaj każdy może być udziałowcem i posiadanie udziałów VESTS(STEEM POWER) pozwoli osobom, które je trzymają w przyszłości mieć znaczący głos w tym internecie nowej generacji. Uwierzcie mi, że STEEM jest jeszcze bardzo słabo rozpowszechniony i ogromnie niedowartościowany! Biorąc pod uwagę możliwości jakie daje taka platforma w technologi blockchain, udziały są obecnie bardzo tanie! Zobaczcie sami jaki był początek rozwoju Facebooka i odpowiedzcie sobie na pytanie ile był on warty na samym początku. Co do kryptowaluty STEEM, to zdajcie sobie sprawę, że jest ona dopiero dwa lata na rynku. Ile był wart Bitcoin 2 lata po jego powstaniu? Naprawdę potencjał platformy jest ogromny i jesteśmy ciągle na początku jej ewolucji.

2.png
Autor: Tatiraju.rishabh link [Licencja CC BY-SA 3.0]

Niektórzy twierdzą, że codzienne drukowanie nowych monet STEEM doprowadzi do spadku ich wartości do zera. Większość kryptowalut codziennie tworzy nowe monety. Cenę wyznacza rynek. Gdyby STEEM miał np. miliard użytkowników, byłby ogólnie znany w świecie, to ludzie pragnęliby posiadać coraz więcej monet, by mieć większą władzę na STEEM. Czego pragną bogaci ludzie, którzy mogą kupić sobie wszystko? No właśnie władzy nad innymi, którą mogliby nabyć. I nieważne ile będzie tokenów STEEM w obiegu. Ilość tworzonych tokenów ma regularnie spadać przez okres 20 lat. Jeśli będą one obiektem pożądania na całym świecie, to mogą i kosztować po 1000$. STEEM jest pierwszym projektem mediów społecznościowych w technologi blockchain i zapewne będzie z nim tak jak z Bitcoinem: w swojej dziedzinie jako pierwszy już zawsze pozostanie królem. Dostałem informację, że w następnym numerze magazynu @ilovecryptopl ukaże się artykuł promujący STEEM! Już jest podobno też w innym magazynie w empiku:

Już w następnym numerze pojawi się o tym artykuł :) Dodatkowo artykuł o Steemie pojawił się w magazynie "siostrzanej" firmy Sprawny Marketing, który jest dostępny w Empiku.

Tak więc promowanie STEEM dopiero się zacznie! 25 września Hardfork!

Dziękuję za przeczytanie i Pozdrawiam!

KOMENTARZE

 • karlosbadz

  Uważam, że w najbliższym czasie, to znaczy w ciągu kilku miesięcy cena będzie spokojnie x10. Pozdrawiam:)

 • baro89

  Czas pokaże jak będzie. Też jestem optymistą i stawiam na Steem. Oby Twoje przypuszczenia się sprawdziły 😉

 • franino

  Jestem w tej platformie optymistą jako, że uratowała blogowanie w Polsce. Wiem, że Blogspot czy Wordpress się trzyma i ma wiele bardzo dobrych blogów, jednak niezwykle ciężko się na nich wybić i zostać dostrzeżonym. Steemit daje ogromną szanse na wybicie się wielu bardzo zdolnym twórcom. Platforma dużą popularność zdobywa od końca 2017 roku tak naprawdę. Im więcej teraz czy wcześniejszych twórców tutaj, tym większa szansa na wybicie się zdolnych blogerów. Dodatkowo też nowoczesna mechanika działania jak opisana wyżej. To szansa dla wielu twórców, którzy na innych platformach nie mogła zdobyć szansy na WordPress czy Blogger.

 • fervi

  No dobra, ale twój tekst bierze się z wiary czy wiedzy? :P

 • ilovecryptopl

  Dziękujemy za wspomnienie o nas :)
  Też widzimy w Steemie wielki potencjał i będziemy uważnie śledzić jego rozwój.
  Dodatkowo pozwolimy sobie wspomnieć, że na konferencji, której jesteśmy głównym organizatorem również będzie można usłyszeć parę słów o Steemie: https://www.facebook.com/events/196895174491176/permalink/241613810019312/
  oraz na naszej głównej konferencji, której pierwsza edycja odbędzie się w październiku: https://www.ilovecrypto.pl/konferencja/

 • theadelina

  to brzmi zbyt pięknie aby było prawdziwe :D