BLOGCZEJNalpha

Robisz POWER DOWN? Twoja strata!😁

**Sporo osób tarci wiarę w STEEM po hardforku. Zapewne to ci, którzy liczyli, że cena wystrzeli w kosmos. Co mogę powiedzieć osobom opuszczającym platformę? Sprzedajecie swój STEEM za grosze nam, którzy w niego wierzą, a gdy jego cena będzie rosła, to Wy odkupicie od nas swój STEEM po wysokiej cenie ze smutkiem, że macie go tym razem tak mało. Tak będzie, zobaczycie!**😁


a.png


Najważniejsze w inwestowaniu długoterminowym jest to, aby znać wartość aktywa, w które się inwestuje. Większość osób nie jest świadoma rzeczywistej wartości platformy STEEM. Blockchain STEEM jest jednym z najszybszych na rynku. Na stronie https://blocktivity.info/ możemy zobaczyć ranking krypowalut pod względem dobowej ilości transakcji. Tutaj obserwujemy, który projekt jest faktycznie wykorzystywany przez ludzi, co jest najlepszym wskaźnikiem prognozującym wartość, jaką dana sieć możesz mieć. Obecnie niska aktywność na STEEM i tak przekracza aktywność w sieci Bitcoin! Sieci blockchain starej generacji jak Bitcoin i Ethereum są już przeciążone, a wiemy jaką mamy obecnie sytuację na rynku krypto.


b.jpg


Trzeba pamiętać o tym, że rynek kryptowalut jest młodym rynkiem, a STEEM jest pierwszym projektem mediów społecznościowych zbudowanym w technologi blockchain. Bycie pierwszym w danej dziedzinie jest bardzo ważne. Tak jak Bicoin był pierwszą kryptowalutą i pozostanie królem, tak STEEM w swojej dziedzinie jako pierwszy już zawsze pozostanie królem. Zapewne powstaną inne projekty, jednak gdy osiągną większą popularność, to STEEM dzięki SMT (https://smt.steem.com/) pozwoli już wydawcom zarabiać na treściach online na wielu platformach społecznościowych i nie tylko, a wszystko to w oparciu o sprawdzoną technologię blockchain STEEM. Warto poczekać z wyjściem ze STEEM przynajmniej do wprowadzenia SMT w marcu 2019 roku. Oczywiście byli tacy ludzie, którzy sprzedali Bitcoiny, gdy osiągnęły 100 dolarów. Ja nauczyłem się cierpliwości, wierzę i czekam!


***Dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam!***

KOMENTARZE

 • kargul09

  Wartość STEEM nie będzie rosła w nieskończoność przez jej inflacyjny charakter. Chociaż też uważam, że teraz jest dobra pora na zakupy xD

 • fervi

  Szkoda, że cię nie ma na Steemfest :(

 • nieidealna.mama

  Czy tylko ja przeczytałam... "Robisz POWER DOWN? Twoja STARA!" ? :D

 • ratelmiodozer

  Powinieneś zmienić nick na @steemmaniak :) Wydaje mi się że bardziej chciałbyś niż wierzysz. Być może jest nadzieja dla STEEM ale ja jej nie widzę. Nie ma reklamy nie będzie sukcesu. No ale życzę Ci dobrze, obyś miał rację.

 • dawidrams

  Leci do zera, sprzedajcie i kupcie coś fajnego jak nie sobie to rodzinie albo ba charity.