BLOGCZEJNalpha

Złote czasy platformy STEEM dopiero nadejdą!

***Witam wszystkich z nową dawką optymizmu! Mimo, że kurs leci coraz niżej, to jednak już nie długo mogą się rozpocząć wzrosty. 25 Września hardfork, który otworzy szeroko drzwi dla nowych użytkowników, a ponadto już na początku 2019 roku planowana rewolucja: Tworzenie tokenów na blockchainie STEEM, tak jak są tworzone tokeny na Ethereum!***


aaa.jpg
Źródło: Pexels link [Licencja CC0]


Od uruchomienia blockchainu STEEM, 24 marca 2016 roku platforma znacznie się zmieniła. Projekt od początku kojarzony był z inflacją i odstraszał inwestorów. Dziś STEEM jest jednym z 50 najlepszych projektów i jednym z najbardziej dopracowanych blockchainów na świecie. Ma realną szansę wskoczyć do pierwszej dziesiątki kryptowalut, gdy Smart Media Tokens(SMT) wystartują w pierwszym kwartale 2019. Dzięki SMT umożliwiającym tworzenie ICO na STEEM, platforma stanie się projektem na miarę Ethereum! Dodajmy do tego aspekt platformy społecznościowej i możliwe, że dokona się rewolucja.


https://cdn.pixabay.com/photo/2013/07/18/10/55/business-163464_960_720.jpg
Źródło: Pixabay link [Licencja CC0]


STEEM jest obecnie najbardziej niedowartościowaną kryptowalutą, jaka istnieje. Ze wszystkim, co ma do zaoferowania spokojnie może wyprzedzić wiele projektów z pierwszej 10 i zapewne to zrobi. Z racji trendu spadkowego na Bitcoinie, cena STEEM może jeszcze spadać, aczkolwiek i tak cały czas jest okazyjna. Ja stosuję zasadę: Jeśli spadnie jeszcze, to dokupię więcej! Jestem przekonany o sukcesie STEEM, zapewne wiecie o tym z moich optymistycznych postów. Prawdopodobnie przed 25 września cena nieco pójdzie do góry. A w dłuższej perspektywie początek 2019 roku zapowiada się ciekawie. Jeszcze jakby się skończył do tego czasu trend spadkowy BTC, to sukces murowany. Ja pozostaję dobrej myśli i cały czas zbieram STEEM POWER! Wytrwałości i wiary w STEEM życzę wszystkim!


Dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam!


All rights reserved by @astromaniak 2018

KOMENTARZE

 • baro89

  Twojej dawki optymizmu nigdy za wiele 😉

 • jozef230

  Pozytywny z ciebie gościu! I takich lubie :-)

 • ratelmiodozer

  Boję się, że to tylko zaklinanie rzeczywistości

 • nervi

  Ciekawe przemyślenia :)

  Jeśli spadnie jeszcze, to dokopię więcej!

  Dokupię ;) Bo już nie wykopiesz haha :D

 • bartheek

  Podziwiam Cię za ten optymizm. Mam nadzieję, że prędzej czy później cena STEEM skoczy do góry :)

 • kocinka

  Oby Twoje prognozy się sprawdziły ;)

  Posted using Partiko iOS

 • herbacianymag

  Niestety i stety, to powerdown jest czasochłonny. A posiadając STEEM czujesz, że się marnuje bez powerup'u. Tu się pojawia problem dla miłośników platformy. Zobaczymy, co przyniesie czas.
  Póki co steem zawodzi jako platforma blogowa, niskie zasięgi. A jak spadnie elitarność, to spadnie też jakość, która mam wrażenie się jeszcze trzyma, ale nacisk na jakość jest coraz bardziej pomijany, a spadający zysk jest główną wykladnią.
  Szanuję za wiarę, więcej takich ludzi potrzebujemy.

 • zwora

  Czekamy na 100$ :)

 • ratelmiodozer

  Sorry za offtop ale forum tu nie ma. Jest sens się nastawiać w Polsce? https://wiadomosci.wp.pl/zorza-polarna-nad-polska-burza-sloneczna-dotarla-do-ziemi-6294287224772225a

 • rolsonpatison

  Czasem trudno wierzyć w Steem po takich spadkach. Poza tym widać ewidentnie po wykresach uzależnienie kursu steema od bitcoina. Gdy bitcoin spada to i Steem leci. A gdy rośnie, to też podrośnie...ale...nie do wcześniejszego poziomu. Z drugiej strony, sam wierzę w Steem, ale nie znam się zbyt bardzo na krypto i może dlatego :) Na pewno bardzo wierzę w Steemit i podobne projekty w przyszłości. No i bardzo trafnie napisałeś, o tym jak bardzo niedocenionym tokenem jest Steem.

 • fervi

  O ile otwarcie się na innych jest bardzo dobre, o tyle SMT może być gwoździem do trumny. Czemu? Bo jest gwoździem Ethereum.

 • rozku

  piekny optymistyczny wpis!
  takich ludzi nam trzeba!

  (i pewnie jeszcze rano gwiżdżesz przy goleniu, co? :)

 • ilovecryptopl

  Jesteśmy bardzo ciekawi jak będzie wyglądała sytuacja Steema po hard forku

 • nwacrypto

  Podstawą inwestowania długoterminowego w kryptowaluty jest wiara w dany walor. Ja również planuję dokupić steem ;) Pozdrawiam!