BLOGCZEJNalpha

DGameMarket - Zapowiedź projektu

Dgameshop poznaliście jako zdecentralizowany sklep z grami. Możecie kupić w nim wiele ciekawych tytułów jak Killing Floor, GTA V czy Mafia II. Zawsze staraliśmy się dostarczać Wam gry jak najwyższej jakości w jak najniższej cenie. Przez ostatnie tygodnie ciężko pracowaliśmy nad rozwojem tego projektu i doceniamy wasz wkład w postaci zakupów oraz upvote naszych postów. Dgameshop powstał jako sklep bez interface wykorzystujący system transakcyjny Steem, dzięki któremu kupowanie gier nigdy nie było prostsze.

Nie spoczywamy na laurach i cały czas pracujemy aby dostarczyć wam jak największe ilości produktów, a także słuchamy społeczności czego przykładem są zmiany w dRandomKey (do którego dodaliśmy listę możliwych wygranych). Staramy i będziemy się starać być najlepsi.

35923149_2132159426813302_4664927579784871936_n.jpg

Ale wiecie co? Nigdy tacy nie będziemy, cokolwiek by się nie stało, to zawsze będzie ktoś komu nasza oferta nie będzie odpowiadała, będzie za mała, za droga, zwyczajnie nie jesteśmy w stanie zaspokoić gustu każdego klienta. Dlatego na polu na którym my nie podołaliśmy, wchodzicie Wy! Tak! Wy gracze, Steemianie, klienci i sprzedawcy. Umożliwimy Wam sprzedaż gier za SBD każdej osobie w sieci. Praktycznie każdy aktywny użytkownik będzie mógł wystawić swoje nieużywane klucze i zamienić je na kryptowalutę. Każdy z Was będzie sprzedawcą, a my zadbamy o bezpieczeństwo transakcji.

Misją która nam przyświeca to jak największa decentralizacja w DGameMarket będzie ona realizowana poprzez rozproszenie sprzedawców i klientów. Naszym marzeniem jest jednak całkowita decentralizacja, którą możliwe, że osiągniemy poprzez stworzenie smart tokenu z odpowiednim poziomem szyfrowania, tak aby każdy miał możliwość stworzenia własnego sklepu w sieci Steem, w pełni bezpiecznego zarówno dla sprzedawcy jak i kupującego.

Sprzedaż kluczy do gier opiera się na zaufaniu, dlatego w pierwszej kolejności dopuszczeni do sprzedaży będą tylko aktywni użytkownicy Steem, jeśli uczestniczysz w życiu społeczności od dłuższego czasu i masz dobrą reputację - nic nie stoi na przeszkodzie abyś dołączył do naszej sieci.

Nie chcemy jednak robić projektu wyłącznie dla Steemian obecnych na platformie, chcemy przyciągnąć tutaj zarówno drobnych handlarzy jak i duże sklepy obecne na platformach takich jak G2A czy Kinguin, umożliwimy im łatwą weryfikację. W przypadku małych sprzedawców, weryfikacja bedzie odbywać się poprzez połączenie z aktywnym kontem Steam.

Nasze hasło to: zero limitów. Będziesz mógł sprzedać ile gier chcesz, komu chcesz.

Zaufanie zaufaniem, ale ludzie powinni wiedzieć kto jest uczciwy i z kim opłaca się robić interesy. W tym celu będzie wprowadzony system reputacji. Za każdy zakup, kupujący będzie zobligowany wystawić komentarz, na zasadzie: pozytyw/negatyw wraz z opcjonalnym komentarzem. Rozwiązanie to pozwoli szybko odsiać nieuczciwych sprzedawców i ochronić środki klientów, jednocześnie nagrodzi uczciwych, poprzez zwiększenie ich reputacji w Markecie

Umożliwimy szybkie i bezpieczne wystawianie ofert oraz zakupy. Sprzedawca zapłaci jedynie 5 centów od transakcji (ochrona przed sztucznym nabijaniem reputacji) i otrzyma pieniądze nawet kilka minut po zakupie (o ile kupujący zatwierdzi klucz), maksymalny czas oczekiwania natomiast, wynosi 7 dni (jeśli kupujący nie podejmie akcji).

Kryptowaluty są na ogół mało używane do tego do czego zostały zaprojektowane, czyli do płatności. My chcemy to zmienić. SBD jest niemal idealnym narzędziem do płatności dnia codziennego i mamy nadzieję, że z tą monetą zmienimy myślenie o kryptowalutach.

Kiedy to wszystko? Prace są już na ukończeniu, systemy działają, pozostaje tylko dopracować front-end i przeprowadzić testy. Liczymy, że do końca lipca zaprezentujemy ostateczną formę naszego projektu światowej widowni i będziemy tym samym będziemy gwoździem do trumny GAME. Później pozostanie nam tylko zasypać grób, naszym kolejnym powiązanym projektem o tajemniczym skrócie: DGD.

Jeśli chcesz wspomóc nasz projekt, możesz zakupić grę w DGameShop lub złożyć dotację.

KOMENTARZE

 • kapitanpolak

  Świetny projekt! Życzę wam sukcesu. Oczywiście leci resteem a i sam na pewno w przyszłości skorzystam z tej usługi :)

 • wrestlingworld

  Czasem wpada mi parę kluczy do rąk, możliwe że będę je odsprzedawał.

 • squlti

  Bardzo ciekawy pomysł, rozważcie by podzielić też gry według dostępności regionu

 • hubson97

  Bardzo ciekawy projekt 😃 jestem tylko ciekawy jak to wszystko będzie funkcjonowało i jak bardzo się rozpowszechni 😅

  trzymam kciuki za ten projekt

 • cardboard

  tipuvote! 2 :)

 • tipu

  This post received 1.81 SBD upvote from @tipU funded by @cardboard | @fervi now has a chance to win free @steembasicincome share :) | <strong><a href="https://steemit.com/steemit/@tipu/tipu-voting-service-quick-guide-updated-19-06-2018" rel="noopener">Voting service</a></strong> | <strong><a href="https://steemit.com/steemit/@tipu/receiving-daily-profit-with-tipu-quick-guide" rel="noopener">For investors</a></strong>.

 • nervi

  Świetny pomysł! Sam mam kilkadziesiąt kluczy na zbyciu więc aktywnie będę korzystać z tego projektu!

 • zyragon

  Czekam na dalszy rozwój.

 • wolontariusz

  Ciekawa alternatywa i konkurencja dla alledrogo. :)