BLOGCZEJNalpha

Wyprawa na ryby do Nieznanowic.

<html> <h2>Wczesna pobudka, słońce i pełen relaks czyli wtorkowe wędkowanie na łowisku w Nieznanowicach. <br> &nbsp;</h2> <p>http://i68.tinypic.com/2hgh9xg.jpg</p> <h3><br> We wtorek wraz z kumplem, tatą i wujkiem wybraliśmy się do Nieznanowic na łowisko Kuter Port by powędrować. Wcześniej już pisałem o swojej wyprawie do tego miejsca. W poniedziałek przygotowania, zakupy i pakowanie się. We wtorek dzień urlopu i jedziemy łowić ryby 😀</h3> <p>W niedzielę &nbsp;mieliśmy w straży poświęcenie wozu bojowego i proporca DDP. Przez piątek i sobotę przygotowania do tej uroczystości. Wiec na ryby umówieni byliśmy na wtorek. Konrad we środę już wyjeżdżał do pracy wiec nie było czasu i już od poniedziałku rano organizowaliśmy się rezerwując &nbsp;miejsce na łowisku, sprawdziliśmy sprzęt wędkarski i robili listę potrzebnych nam rzeczy, przede wszystkim zanęt, plecionek. Przyszła pora na wiązanie przyponów, zbrojenie zestawów. Zakupy i kompletowanie całego sprzętu . Przygotowywanie ekwipunku i można było oczekiwać następnego dnia. &nbsp;&nbsp;</p> <p>We wtorek wyjechaliśmy o godz. 5:30. Parę minut po 6 byliśmy już na miejscu. Rozłożenie wędzisk, nęcenie zanętami i pelletem i zaczynamy wędkowanie. &nbsp;&nbsp;<br> </p> <h3>Na łowisku byliśmy do godz. 19. Niestety nie udało nam się tym razem złowić żadnej ryby. Prócz paru brań nie wyciągnęliśmy żadnej. Jedyna zerwała się tuż przy brzegu. Szkoda bo fajna sztuka – taka na ok 6-7 kg. Trudno, odpłynęła. Dzień nie był tak udany jak mój ostatni w tym miejscu połów. Ale nie załamujemy się, ponoć jeszcze październik ma być ciepły 😀&nbsp;</h3> <p><br></p> <h3>Poniżej przedstawiam zdjęcia z ‘wędkarskiej’ wyprawy i do zobaczenia w następnych postach.&nbsp;</h3> <p>http://i65.tinypic.com/2ynrxg6.jpg</p> <p>http://i65.tinypic.com/2igy429.jpg</p> <p>http://i66.tinypic.com/1zx8wfk.jpg</p> <p>http://i64.tinypic.com/2607fww.jpg</p> <p>http://i65.tinypic.com/og9b2s.jpg</p> </html>

KOMENTARZE

 • yum-yum

  Śliczne miejsce. Jak byłam dzieckiem też jeździłam z rodziną na ryby. Mój tata jest zapalonym wędkarzem i zabierał nas w cudowne miejsca. Mój pierwszy okaz złowiłam z łódki mając około 3 lat i na całe gardło krzyczałam ; MAM RYBĘ, MAM RYBĘ !!!!! Po tych krzykach już mało co dało się złowić :P

 • laptopy2005

  Uwielbiam takie wypady, ale niestety dzikich miejsc nieskazonych noga czlowieka jak na lekarstwo.

 • wzp

  Gdybyśmy zawsze coś łowili wędkarstwo nie byłoby tak ekscytujące. Czasem ryby są sprytniejsze. Zawsze jednak zdobywa się doświadczenie, ktore później procentuje. Ja się wybieram jutro.

 • ktl21

  Bywam niekiedy w Nieznanowicach, naprawdę piękne widoki ;D

 • shogunma

  Wędkuję dość sporo i jedynie w tym roku nie byłem jeszcze na rybkach. Wczoraj zapłaciłem za kartę i szykuję się na jesienne drapieżniki, a zwłaszcza na sandacze.
  Szykuję sprzęt, ładuje akumulatorki do urządzeń i dokonałem już niezbędnych zakupów. Za kilka dni ruszam na swoje pierwsze w tym roku wędkowanie. Cieszę się, że się zmobilizowałem. Pozdrawiam.