BLOGCZEJNalpha

🌾 Wyspa na ryżowym polu za 900 PLN? Zobacz jak wygląda!

<center><a href='https://d.tube/#!/v/foodini/mfp4rgun'><img src='https://ipfs.io/ipfs/QmXjfim1yasPoGZxQUVBAgzvFuRYZtKBRboGkhJXdpfmFU'></a></center><hr> Z dala od tłumów, wśród gór i zieleni w dwa lata wyrosła mała wioska. Przez kilka najbliższych tygodni będę nazywał ją domem. Zobacz jak wygląda. <hr><a href='https://d.tube/#!/v/foodini/mfp4rgun'> ▶️ DTube</a><br /><a href='https://ipfs.io/ipfs/QmaXPR3ghdNutYn8VJjhC6NH9pgpLJJnk76ShjGAViisQx'> ▶️ IPFS</a>

KOMENTARZE

 • fabian98

  Great :)
  Have fun.

 • jozef230

  Eee no miejscówka klasa! Fajnie że udało się pozostawiać pozytywnie swoje sprawy. Czekamy na kolejne relacje. Pozdro!

  Posted using Partiko Android

 • certain

  Ta piękna wyspa wygląda tak spokojnie i atrakcyjnie. Twój dom jest bardzo pięknym miejscem, gdzie zielone wzgórza są widoczne dookoła. Bardzo piękne otoczenie. Chociaż nie znam języka polskiego, użyliśmy tłumacza do przeczytania twojego artykułu dzięki kumplowi. @foodini frnd.

  Posted using Partiko Android

 • sandrag89

  Really amazing @foodini. I love your video.

 • mxem

  Trzeba przyznać, że wygląda BARDZO egzotycznie, ale i treściwie! Nie przepadam za wszelkiej maści zupami rybnymi a w dodatku z miętą zastanawiam się jak to można zjeść, ale z pewnością spróbuję jak tylko będę w Malezji. Czy ten makaron jest robiony na podstawie jakiejś 'ichniejszej' receptury czy jest to podobny makaron jaki znajdziemy w japońskiej zupie udon?

  Pozdrawiam!