BLOGCZEJNalpha

🚚 STEEMtruck & Steemit na Spider's Web! Przeczytaj wywiad!


STEEMtruck powoli nabiera rozpędu! Jeden z największych polskich portali technologicznych zaproponował mi opisanie tego pomysłu, z którego oczywiście skorzystałem!


https://cdn.steemitimages.com/DQmXixx3te66HyunTc4g19wpQuNtTGMcNXLRuzYpqkDef6S/STEEM_TRUCK.jpgSpider's Web to jeden z najbardziej liczących się portali technologicznych w naszym kraju. W lipcu tego roku pobił swój rekord w ilości unikalnych użytkowników - było ich ponad 5 milionów! Dobrze przeczytaliście 5 000 000 osób w jeden miesiąc. Wynik jak na polskie realia, moim zdaniem imponujący.

Tylko wczoraj (02.09.18r) strona główna portalu została wyświetlona ponad 444 300 razy. Przyznam, że dopiero kiedy otrzymałem od nich te informacje dotarło do mnie o jakiej skali tutaj mowa. Musiałem sobie na chwilę usiąść. 


Jak więc widzicie, jest to ogromna szansa na dotarcie ze STEEMtruckiem do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz potencjalnych inwestorów.

Dlatego bez wahania zdecydowałem się opowiedzieć o projekcie i tym samym pokazać go w mainstreamie. Jestem bardzo ciekawy jak dzięki temu będzie się rozwijał.


Uznałem też, że to świetna okazja na dotarcie do osób zainteresowanych technologią również z informacją o naszej platformie.

Z racji tego, że redaktor to super gość a ja jestem uroczy dogadaliśmy się szybko na formę, w jakiej możemy zaprezentować Steemit.com tak licznej grupie odbiorców.


https://cdn.steemitimages.com/DQmemkhwnZDWSRBFMtibo8sddGvQtyADCNTNjSYDB2KCUw9/spiders%20web.pngCo prawda nie planuję sprzedawać burgerów, a Bitcoin uważam za zbyt powolną walutę dla takich transakcji, ale rozumiem, że artykuł musi się klikać i czasem potrzebny jest kompromis. 


Co z tego wyszło sprawdźcie sami i dajecie znać, co sądzicie o takiej formie promocji STEEMtrucka i Steemit.com?


Link do artykułu:


https://www.spidersweb.pl/2018/09/steemtruck-food-truck-kryptowaluty.html
Korzystając z okazji dziękuję @noisy za zamieszczenie informacji o STEEMtrucku na różnych grupach! Bez tego ten wywiad pewnie by się nie odbył. 
Pozdrawiam!

@foodini

KOMENTARZE

 • veggie-sloth

  To bardzo dobra okazja, by udostępnić ten artykuł na swoim profilu w social mediach :) Gratulacje! :)

 • andzi76

  Właśnie przeczytałem ten artykuł. Gratulacje, w jakim mieście będzie cię można spotkać. Za steem też będę mógł kupić, mam nadzieję. Szkoda że dopiero w przyszłym roku wystartuje projekt, jak byś podjechał STEEMtruckiem jak będzie zjazd Steem w Krakowie, to byś dopiero zrobił sobie reklamę i moment byś wszystko sprzedał.

 • suchy

  Mega profesjonalne podejscie do tematu! To musi sie udac :)

 • fibaroteam

  Superpomysł

 • dcrealyn

  hello @foodini how's the contest still updating or not.. ha ha i m just asking my friend thank you and god bless..

 • manozen

  Super świetny pomysł, przebić się tylko trzeba przez ten beton na wiejskiej, ale musimy to w końcu zrobić, więcej takich projektów potrzeba! Trzymam kciuki!

 • kargul09

  Ale hejtów pod postem na spidersweb'ie :) Ludzie słysząc kryptowaluty widzą tylko BTC i myślą, że to tylko instrument do spekulacji. Trochę czasu minie zanim otworzą oczy :D

 • saunter

  Widzę, że się nie pier*** w tańcu ;) Gratulacje :D

 • xuanito

  Gratuluję i trzymam kciuki!!! 😉

 • sweetsandbeyond

  Działaj! Czekam na rozwój:)