BLOGCZEJNalpha

Heart Attack Grill - Niesamowity pomysł na restaurację?

4309686792_b2cf8dca15.jpg
źródło
W coraz to większej świadomości dotyczącej tego co jemy czasami pojawiają się czarne kruczki, które z jednej strony są "śmiesznym wymysłem", a z drugiej czymś co w dużym stopniu zagraża nawet naszemu życiu. Jedną z takich restauracji jest Heart Attack Grill znadująca się w Las Vegas. Jej fenomen postaram się przedstawić w kilku punktach poniżej.

Restaurację obsługują seksowne pielęgniarki znajdujące się na zdjęciu powyżej.

Głównym mottem restauracji jest "walczymy z anoreksją" i chociaż to stwierdzenie brzmi ironicznie, właśnie taką strategię obrali jej założyciele. Główną zasadą istnienia pielęgniarek jako obsługi restauracji jest powiązanie ich z lokalem jako formą ośrodka terapeutycznego. Tak więc podstawowymi wytycznymi stanu organizmu jest waga, a pielęgniarki dbają o to aby masa ciała korzystających z usług nie spadła poniżej normy.

Otyli jedzą za darmo

Na ścianie znajdziemy wymyślne plakaty opisujące w skrócie to, że wahania wagi są niewskazane i z racji tego osoby przekraczające 160kg mogą jeść w tym miejscu za darmo. I jakby to się nie wydawało śmieszne to przed lokalem stoi ogromna waga i każdy klient przekraczający 160kg może wejść do lokalu i rozkoszować się darmowym jedzeniem.

W tym miejscu znajdziesz najbardziej kalorycznego burgera na świecie

Spoglądając na menu GHA możemy znaleźć posiłki wręcz przerażające osoby, które dbają o swoją linię. Są nimi między innymi: wódka z pełnotłustą bitą śmietaną, frytki smażone w smalcu, oraz ogromne hot-dogi. Największą jedną atrakcją jest Burger, który swojego czasu został wpisany do księgi rekordów guinessa - jego wartość energetyczna wynosi 9982kcal. Sam jego wygląd przypomina piętrową kanapkę składającą się z 8 wołowych kotletów przełożonych serem, sosem i 40stoma kawałkami bekonu. Całość kosztuje niespełna 29 dolarów. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że nie można płacić kartą, bo jak sami twórcy twierdzą - możesz umrzeć, nim sprzedawca otrzyma pieniądze z Twojego konta.
Jakby tego wszystkiego było mało osoby, które nie zjedzą olbrzymiego burgera czeka kara w postaci klapsa, którego dokonują pielęgniarki używając specjalnej deski.

heart-attack-grill-burger.jpeg
żródło

Pamiętajcie, wszystko jest dla ludzi ale z umiarem :)

KOMENTARZE

 • red-light

  Czemu zarabiasz na pracy innych? Przestań kopiować

 • grecki-bazar-ewy

  No patrz, ludzie to mają pomysły na zarobek...
  Witam na #pl-kuchnia :)

 • abusereports

  Hi @gorzelapiotr,

  It seems you got a $6.9976 upvote from @albakerki at the last minute before the payout. (18.24h) and this comment is to make everyone aware.

  Please follow @abusereports for additional reports of potential reward pool abuse. Thank you.