BLOGCZEJNalpha

Królestwo napędzane przez Steem coraz bliżej?

IMG_4480.jpg

Na początku października doszło do bezprecedensowego spotkania. Szefowie niemal wszystkich ucieczkalni w Rzeszowie (a jest ich obecnie 16) spotkali się w Królestwie Bez Kresu, by porozmawiać o przyszłości branży i ustalić szczegóły dotyczące IV Nocy Escape Room. Scena trochę jak z Narcosa. Kartelu jednak nie powołano.

Wspomniana Noc rozpoczyna się jutro (a kończy w piątek o 23.59), w związku z czym nie śpię po nocach, bo trzymam kredens i modyfikuję herbertowy pokój zagadek. Z zamiarem wprowadzenia zmian nosiłem się już od dawna. Czekałem jednak na odpowiedni bodziec. Gdy więc się pojawił postanowiłem go wykorzystać.

Niestety prace nad modyfikacją pokoju opóźniają implementację SBD w lokalu. Chciałem, by wszystko było gotowe na sobotę - mamy w KBK dużą imprezę związaną z 94. rocznicą urodzin Zbigniewa Herberta. Nie wiem jednak, czy uda się wyrobić w ciągu dwóch dni, zwłaszcza, że mam na głowie Noc Eskejprumów. W sobotę się przekonamy... Tak czy owak zapraszam do Królestwa. Nie jest to Steem Meet Up, ale kilku użytkowników Steemita już się zapowiedziało (@foggymeadow, @kaysh, @mciszczon, @romualdd, @poezjaw). O szczegółach można przeczytać w fundacyjnym wpisie.

Przypominam również o trwającej zbiórce na Funditionie. Mamy już prawie 22$, czyli ponad 1% tego, co potrzeba nam na opał i promocję. Dobry początek. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku będę mógł powiesić w KBK tabliczkę: "Projekt napędzany przez Steem". Dzięki za dotychczasowe wsparcie! Walka trwa!

KOMENTARZE

 • fervi

  Hmm, tak ciężko zrobić system oparty na płatnościach w Steem? :D W sensie pytanie ogólne heh xd

 • mmmmkkkk311

  Nie jest to Steem Meet Up

  Gdyby jednak zeszło na pogaduchy o Steem to przypominam że mam mnóstwo darmowych kont którymi możesz obdarować gości.

 • wojtczak.photo

  Popieram akcje. Gdyby było bliżej byłbym u was i wreszcie bym miał okazję poznać śmietankę steemitową :-) Pozdrawiam i życzę sukcesu. Wysyłam dla Ciebie małą cegiełkę z Gdyni, Bawcie się dobrze.