BLOGCZEJNalpha

O Steemicie na URtalking

28238815_1792493320832995_7468440121203763772_o.jpg

Gdy zaproponowano mi wystąpienie na XXIV edycji URtalking, pomyślałem od razu: Steemit. Niby jest to konkurs, ale jakoś nie mam ochoty go wygrywać. Ten aspekt jest dla mnie mało istotny. Chciałbym natomiast opowiedzieć o platformie, która moim zdaniem może zrewolucjonizować social media. Zresztą pisałem o tym nie raz. Stąd i tytuł mojego wystąpienia: "Steemit - blockchainowa rewolucja mediów społecznościowych".

Teraz przede mną nie lada wyzwanie - przygotować 12-minutową wypowiedź na temat jednego z najbardziej złożonych serwisów, z jakim miałem do czynienia... Czy się uda? Jeśli ktoś jest z Rzeszowa i chciałby się o tym przekonać osobiście, to zapraszam za tydzień (28 lutego) na Wydział Ekonomii UR na Zalesiu (sala C5). Start o 17:30.

A kilka dni później (w sobotę 3 marca) również w Rzeszowie, w Królestwie Bez Kresu, organizujemy z @fundacja kolejne steemitowe spotkanie. Rozpoczęcie o 17.00.

KOMENTARZE

 • mciszczon

  12 minut na opowiedzenie o Steemicie?! To brzmi jak zadanie nie do wykonania! Nie wiem jak ty, ale ja sam jestem raczej typem człowieka, który woli powiedzieć więcej niż mniej – dla mnie długość wypowiedzi (czy to pisemnej, czy ustnej) jest problemem zawsze w ten sposób, że jest za krótka.

  Zdecydowanie podoba mi się ten temat – Steemit to naprawdę jest rewolucja, albo przynajmniej tę rewolucję zapowiada. Media społecznościowe, sklepy, serwisy i inne usługi – wszystko oparte na blockchainie. Tak może wyglądać przyszłość.

  Mam też nadzieję, że 3 marca będziemy mieli okazję się poznać! @kaysh nie próżnuje i tym razem chyba uda jej się mnie wyciągnąć :D

 • zwora

  Dawid, nagraj i wrzuć! Obejrzę na bank!!!

 • mmmmkkkk311

  I just upvoted You! (Reply "STOP" to stop automatic upvotes)

 • grecki-bazar-ewy

  Dasz radę, powodzenia :)

 • zdrowie

  Świetnie! Szkoda, że jestem za granicą, bo chętnie bym wpadła i na wykład i na Steemowe spotkanie w Królestwie. Może uda się następnym razem :)
  Powodzenia!

 • andzi76

  No to powodzenia stary.

 • saunter

  Powodzenia!!!