BLOGCZEJN

---

---

KOMENTARZE

 • michalx2008x

  Dla fanów Piranha Bytes gra zdecydowanie warta polecenia. Można poczuć tam gothic-owy klimat. Osobiście zanim uskoczyłem grę po raz pierwszy już wiedziałem że zagram ponownie kolejną klasą. Grając klerykiem i banitą grało mi się świetnie. CHOĆ CO DZIWNE przed premierą byłem pewny że jak gra wyjdzie będę grał berserkami. Obawiano się przed premierą że trudno będzie połączyć 3 tak różnorodne światy. Moim zdaniem jest to tylko po części prawda. Grając klerykiem czy banitom jest wszystko ok ale grając berserkiem nie można wczuć się w tą frakcję gdyż zbyt często jesteśmy zmuszeni do korzystania z technologi.

 • marekkaminski

  Faktycznie - podobne to do gry Gothic i przeniesione w nieco inne klimaty.
  Dobra recenzja.

 • handofcat

  Osobiście grałem tylko 2-3 godziny. Gra gdyby wyszła dekadę wcześniej zostałaby pewnie okrzyknięta grą roku ale nie teraz, nie w tych realiach. Naprawdę nie wiem co kierowało twórcami aby wypuścić taką grę. Zaczynając od stworzonego świata, przez dialogi i walkę, i tak naprawdę na całej reszcie kończąc. Dla mnie to był stracony czas. Gra nie miała dosłownie nic co by mnie wciągnęło. A wręcz z kolejnymi minutami wręcz mnie odpychała coraz mocniej. Jedyna rzecz która mi się spodobała to jetpack. Podczas premiery gry każdy w nią grał i ją zachwalał na youtube i twitchu, ale mogę przypuszczać, że była to tylko akcja marketingowa. Osobiście nie polecam.

 • astromaniak

  Ja tu widzę silnik graficzny Gothica 3 🙂Grało się...

 • kusior

  Jako Gothicowy fan bardzo chciałbym zagrać :D Podobieństwo Elexa do Gothica 3 widać już na screenach, a dodatkowo dochodzą inne zbieżności, jak choćby nazewnictwo. Chyba, że tylko ja czytałem Magalana jako Myrtana :D

 • bartheek

  Oczywiście wychowałem się na starym, dobrym Gothicu i studio Pyranha Bytes nie jest mi obce.

  Bardzo chciałem zagrać w Elexa i miałem kupić na premierę. Po obejrzeniu paru gameplay'ow na pewnym portalu z filmami, jednak odpuściłem. Gra też nie zbierała pochlebnych recenzji. Może kupię jak cena gry spadnie.

  Na pewno kiedyś zagram, ale niech cena trochę spadnie.