BLOGCZEJNalpha

[Steem-009]- kilka informacji odnośnie tagu #pl-emocjonalnie

Witam Wszystkich serdecznie

composing.jpg

W pierwszej kolejności chciałbym podziękować użytkownikowi @mmmmkkkk311 który oddelegował mi 500 SP abym z jeszcze większą mocą mógł nagradzać wartościowe treści na #pl-emocjonalnie. Tutaj link do wpisu dla wszystkich zainteresowanych w jaki sposób otrzymałem tą delegację : https://steemit.com/pl-emocjonalnie/@mmmmkkkk311/kurator-potrzebny-od-zaraz-program-500-dla-pl-emocjonalnie .
Ogromne podziękowania ode mnie dla @rozku @wrestlingworld @wolontariusz @annaburska @thedragonnis @grzyb77 @khrom @niepoprawny @pignys @julialu.handmade @mespanta za to że oddali na mnie swój głos i dali mi tak duży kredyt zadufania DZIĘKUJĘ :)

Korzystając z okazji chciałbym oficjalnie również podziękować Wszystkim udzielającym się na tagu #pl-emocjonalnie. Niezmiernie jest mi miło że tag osiągnął w tak krótkim czasie tak duże zainteresowanie. To ja byłem inicjatorem tagu lecz to Wam zawdzięcza tak duży sukces bo to Wy piszecie na nim wartościowe wpisy. DZIĘKUJĘ :)

Masz jakieś sugestie odnoście rozwoju tagu? Podziel się tym z nami w komentarzu :)

Chcesz bezpośrednio przyczynić się do rozwoju tagu? Zachęcam do podzielenia się tym wpisem z innymi i kliknięcia RESTEEM.

Na koniec chciałbym jeszcze poinformować że przez bliżej nieokreślony czas 100% moich zysków inwestuję w STEEM POWER. Więc wpierając mnie upvotem wspierasz tymsamym rozwój polskiej społeczności a głównie społeczności zgromadzoną wokół tagu #pl-emocjonalnie.

Dwa ciekawe linki związanych z #pl-emocjonalnie:

Wpis informujący o założeniu tagu oraz pierwszy zarys jakie treści na tagu są porządne

Niespodziewane statystyki informujące o zaskakująco dużym zainteresowaniu tagiem oraz nieco szerszy zarys jakie treści na tagu są porządne

horse-2573655_640.png
@michalx2008x
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie"
divider-36856_1280.png

KOMENTARZE

 • wrestlingworld

  O!!! jestem w poście, dziękuje i pozdrawiam. A do tagu nie mam sugestii ciężko mi jakoś coś więcej wymyśleć niż to że wykorzystywany jest do postów z jakimś ładunkiem emocjonalnym.

 • grecki-bazar-ewy

  Gratuluję, życzę powodzenia Tobie i #pl-emocjonalnie :)

 • wandairawan

  This picture reminds me of a KING KONG movie

 • shogunma

  Zrobiłeś kawał dobrej roboty, a sugestie - no cóż robisz wszystko jak należy, na co wskazują wyniki. Gratulacje i pozdrawiam z Kalisza.

 • jozef230

  Bo wszyscy jakoś emocjonalnie podchodzimy do twórczości😀