BLOGCZEJNalpha

BITCOIN PREMIER LEAGUE #OpowieściZcrypto

Byliśmy już świadkami transferu piłkarza za pomocą kryptowalut - Omer Faruk Kiroglu został pierwszym piłkarzem sprzedanym za 0,0524 bitcoina...
6412f-1519027760-800.jpg

  • Zrobiliśmy to w imieniu swoim, kraju i świata - powiedział prezes amatorskiego klubu Haldun Sehit w rozmowie z CNN Turk.

AR-180139900.jpg

  • Jak powiedział mój prezes, jesteśmy pionierami - wtórował Sehitowi piłkarz.

Jan-transfer-graphic.png

2017 rok - "Kluby z Premier League przekroczyły granicę miliarda funtów przeznaczonych w jednym oknie na transfery"
01.02.2018 - "Blisko 2 miliardy funtów w dwóch ostatnich okienkach transferowych wydały kluby z Premier League"
Sam Manchester City wydał 282,7 milionów funtów na transfery swoich graczy.

Czy transfery za pomocą kryptowalut mogą zagościć w największych ligach świata ? "Tak i wkrótce" - twierdzi dyrektor platformy eTORO w Wielkiej Brytani, Iqbal V Gandham.

maxresdefault (1).jpg

Na początku tego sezonu eToro ogłosiło partnerstwo z siedmioma klubami Premier League. Między innymi z byłymi mistrzami Leicester City czy Tottenhamem Hotspur. Każdy klub otrzymuje pieniądze sponsorskie w BTC, za promowanie platformy.

"Mam wrażenie, że w ciągu sześciu do dwunastu miesięcy zobaczymy transfer zawodników w Premier League zakończony bitcoinem" - poszedł dalej w swoich prognozach.

Angielska najwyższa klasa rozgrywkowa jest od lat uznawana za - "Najlepszą ligę świata", co za tym idzie ? Największe pieniądze od reklamodawców, prawa telewizyjne i najdrożsi piłkarze biegający po murawie - no, najbardziej przepłacani piłkarze ale to już swoją drogą.

Nas, kryptowalutowych inwestorów nie powinno to zaś martwić, oczywiście jeśli owa informacja okaże się prawdziwa i będzie miała miejsce w rzeczywistości (a moim zdaniem będzie) - to możemy ją uznać jako kolejny, wielki krok do akceptacji tych "internetowych pienionszków które nie som nic warte"

comment_ydJukFo9RLECpWcHFKDhoEEHzfUMUBxJ.jpg

Dobrego dnia !

Źródła - Internet

KOMENTARZE