BLOGCZEJNalpha

bSteem - nowa aplikacja mobilna

Istnieje wiele sposobów na przeglądanie postów w blockchainu Steemu. Mamy Steemit, Busy, chainBB, eSteem, Strimi, Utopian.io, dMania, Squeek, steepshot, Zappl, SteemKR i wiele innych.
Każdy lubi inny interfejs, a następnie go używa. Jeśli jednak ktoś woli korzystać z aplikacji mobilnej, wybór nie jest tak szeroki. Niedawno powstała kolejna alternatywa, nowa aplikacja mobilna bSteem.

IMG_0581.png

bSteem


bsteem 1.jpg
iTunes Store

Początek

Każdy, kto lubi posty Steemianin może korzystać z aplikacji, aby przeglądać i przeczytać je. Bez rejestracji możesz zapisać swoje ulubione tagi, autorów lub posty. Wystarczy pobrać, włączyć, pod ikoną globusa wpisać wyszukiwane hasło, a następnie zapisać. Wszystko, co zapiszesz w ulubionych, znajdziesz pod ikoną gwiazdki.

1.jpg

hledání.jpg

Aktualna cena rynkowa

Poniżej ikony wykresu bardzo szybko znajdziesz aktualną cenę Sternu i SBD. Ponadto możesz znaleźć też wykres z ewolucją cen w ostatnim czasie.

IMG_0584.png

Logowanie

Jeśli się zalogujesz (przez Steemconect, Twoje hasła są bezpieczne), możesz oglądać swoich ulubionych autorów, głosować na ich posty, komentować i - oczywiście - pisać własne posty. Kontrola aplikacji jest prosta i intuicyjna - każdy może sobie z tym poradzić, to nic skomplikowanego.

IMG_0586.png

Strona główna (Feed)

I tutaj na stronie głównej zobaczysz posty wszystkich obserwowanych. Podobnie jak w Busy, tutaj dowiesz się, z jakiego interfejsu autor korzysta.

IMG_0582.png

Posty

Post zobaczysz na osobnej stronie. Tekst jest przejrzysty i czytelny. Dodatkowo, przed otwarciem posta, zobaczysz galerię wszystkich obrazów które post zawiera, po kliknięciu na zdjęcie. Pod ikoną ołówka znajdziesz edytor tekstu, w którym możesz napisać swój post.

IMG_0580.png

IMG_0597.png

IMG_0596.png

Blog

Po otwarciu bloga swojego ulubionego autora (lub kogoś, kto Cię aktualnie interesuje), zobaczysz nie tylko jego posty i informacje o nim, ale także aktualną moc i wartość jego głosu.

IMG_0579.png

Wybór wyglądu

Jeśli nie podoba ci się wygląd aplikacji, po prostu zmień go w ustawieniach. Czy chcesz używać trybu nocnego, czy też chcesz, aby aplikacja wyglądała jak Busy, Steemit, ...? Każdy z pewnością wybierze. Istnieje wiele opcji do skonfigurowania.

theme.jpg

Ustawienia mocy głosu

Jesteś przyzwyczajony do wybierania mocy swojego głosu., na przykład z Busy. Nawet tutaj nie przegapisz tej okazji. Po prostu przejdź do ustawień.

IMG_0598.png

Po polsku

IMG_0595.png

Osobiste doświadczenie


Ani tysięc słów nie może zrobić tak wiele jak osobiste doświadczenie. Dlatego mam tylko jedną radę dla Ciebie: „Wypróbuj!“

Gdzie możesz ją znaleźć?

Po prostu - w Google Play i iTunes store wpisujesz „bSteem“. (Możesz też użyć tych linków.)

bsteem 2.jpg
iTunes Store

Ciągły rozwój

Nowe funkcje i opcje są nadal dodawane do aplikacji, a inne zostaną wkrótce dodane. Osobiscie zobaczysz co się zmieniło i co jest nowego. (Więc nie musisz czekać na czyjś post).

Informacje zwrotne

Każdy programista jest zawsze wdzięczny za informację zwrotną lub zgłoszenie błędu, zwłaszcza na początku. Dlatego istnieją kanały na Discordzie i GitHubu.

Więcej informacji

Jeśli nie otrzymujesz ode mnie wystarczającej ilości informacji, możesz przeczytać ten i inne posty JM Myersa. (Jeśli dodasz go do obserwowanych, nie przegapisz kolejnych wiadomości.)


Chciałbym podziękować @jm90mm za jego pracę oraz za powiadomienie o tej nowej aplikacji. (I reklamy w Google Play i iTunes Store. ;) )

PT

KOMENTARZE

  • suchy

    Nie mogę się zalogować :/