BLOGCZEJNalpha

Notesiki steem

## Witajcie, Dziś chcę się z Wami podzielić informacją jak w prosty sposób wykonałam sobie notesiki formatu A6. ![IMG_20180614_231648.jpg](https://cdn.steemitimages.com/DQma5EHSZjyBwxkPxerkDRtYT7VH5zvWcXC1HsSDL4yB13G/IMG_20180614_231648.jpg) --- Już od jakiś sześciu miesięcy jestem z Wami na steemit. Bardzo polubiłam tę platformę i w związku z tym, ubzdurałam sobie aby stać się posiadaczką jakiegoś gadżetu z nią związanego. Ponieważ czasami zdarza mi się robić listy i liściki w sposób tradycyjny, mój wybór padł na notes. Jednak, aby być fer, nie mogłam w swojej pracy wykorzystać logo steemit. W "zastępstwie" użyłam do mojego projektu znaku steem. Mając w głowie zarys koncepcji zaczęłam tworzyć projekt oraz wizualizację mojego notesu. ![notes.png](https://cdn.steemitimages.com/DQmToHFKhSJWmuVFm4bu318vy59zgMa3TYataNsfx5LUCEQ/notes.png) Gdy projekt został ukończony przygotowałam pliki do druku, a następnie wydrukowałam karteczki notesu. Wydruk był formatu A4, więc kolejno musiałam dociąć kartki do pożądanego rozmiaru - 10,5 x 14,8 cm. Była to bardzo monotonna praca ;) ![IMG_20180613_124542.jpg](https://cdn.steemitimages.com/DQmQfwjPyiZf7UHD3mhANtiDPZJm5U6FUehQwLrLGJDDqnr/IMG_20180613_124542.jpg) Po zakończeniu cięcia przystąpiłam do wykonania okładek. Tylna okładka została wycięta z grubego papieru eko (280g), natomiast przednia również z grubszego papieru (250g), tym razem jednak białego i zadrukowanego zgodnie z projektem. Gdy miałam już przygotowane kartki oraz okładki nie pozostało mi nic innego jak złożyć notes w całość, a następnie zbindować go. I w taki oto sposób powstał mój pierwszy steemowy gadżet ;) ![IMG_20180614_231738.jpg](https://cdn.steemitimages.com/DQmZcx22BYiwxdUhWF9hEYHRbzerockMzSCVEwsbJtQBc8W/IMG_20180614_231738.jpg) --- Pozdrawiam :)

KOMENTARZE

 • saunter

  Ej to powinno zobaczyć znacznie szersze grono niż #polish! Zainteresuj może się @steemmakers ?

 • anka

  A myśmy się zastanawiali nad gadżetem związanym ze Steemit :P
  Paula, fantastyczny pomysł i wykonanie.

 • bowess

  Śliczny! I projekt i wykonanie. Podziwiam cierpliwość do gilotyny. :)

 • grecki-bazar-ewy

  Rewelacja! Śliczny notes :)
  Powiem szczerze że mi też steemowe gadżety chodzą po głowie... zwłaszcza że teraz lato, wyspa pełna ludzi... nigdy nie wiadomo ;) W każdym razie myślę nad jakimś "oznaczeniem" od jakiegoś czasu :)

  Może dodaj jakieś steemowe/steemitowe tagi? Na pewno warto!

 • julietlucy

  Listy, liściki :D hehe skąd ja to znam, u mnie najprostrze czynności muszą być zanotowane. Jestem tutaj chwilkę, ale mam już swój notesik... Tylko, że moim to nie ma się co chwalić...
  Pomysł fajny a wykonanie mega profesjonalne. Gratuluje :)

 • herbacianymag

  Z moich dotychczasowych doświadczeń z gilotyną podziwiam tak równe docięcie kartek do formatu A5. Fajny pomysł choć żal by mi było po włożonym wysiłku paskudzić otrzymanego notesu moimi bazgrołami.

 • dorotti

  Fajny pomysł i wykonanie :)

 • shogunma

  Widziałem już inne gadżety u @sisters i teraz następny śliczny notes. Świetna robota.
  Pozdrawiam.