BLOGCZEJNalpha

Prezent (exploding box) z okazji Roczku

## Witajcie, Dziś chcę się z Wami podzielić moją najnowszą pracą - jest to exploding box (eksplodująca kostka) wykonana z okazji pierwszych urodzin Adasia. ![IMG_20180731_125350.jpg](https://ipfs.busy.org/ipfs/QmbZptcvEDmVLetdRaowER8ZVKrxLLZq4myvkmJGsoJGZw) --- Zostałam poproszona o wykonanie boxu, w którym osoba zainteresowana mogłaby wręczyć małemu solenizantowi prezent w formie gotówki. Obmyślając w głowie wstępny zarys pudełeczka przystąpiłam do dobierania papierów. Postawiłam na kolor szary z dodatkiem niebieskiego (dla niektórych turkusowego ;) ). ![IMG_20180731_125556.jpg](https://ipfs.busy.org/ipfs/QmbazR5BiQhgRdW3f7yWcDpL9VqPkUGanmdExzPsa1GZdc) Zewnętrzną stronę pudełeczka ozdobiłam papierem z motywem bobasów. Natomiast na wieczko wykorzystałam szary papier z motywem gwiazdek. Góra wieczka ozdobiona została turkusową papierową różyczką, turkusową kokardką oraz tekturowym napisem: "Mam Roczek". ![IMG_20180731_125035.jpg](https://ipfs.busy.org/ipfs/QmXhAasMA15SYwSULXkyXByyJkgvWYH6fVpD85XRj5jEAL) Wnętrze boksu zostało ozdobione tym samym papierem co wieczko. W centralnej części pudełeczka znajduje się konik na biegunach, a na poszczególnych ściankach są: * życzenia dla solenizanta, * ozdobna tekturka, * koperta na gotówkę, * kartka z kalendarza. ![IMG_20180731_125246.jpg](https://ipfs.busy.org/ipfs/QmTy9cm4cHnAfEqAqsgkULn2hNiZn5LdmGNFTFh1wbVk4J) Na koniec boks został zapakowany w celofan i ozdobiony specjalnie przygotowanym digi stempelkiem. ![IMG_20180731_131539.jpg](https://ipfs.busy.org/ipfs/QmZmvaEb3rt2H6CWWbzf7CPeJoGNuUa5hpjgdnGjRoDscY) --- Mam nadzieję, że efekt końcowy spodoba się zamawiającej ;) A Wy co myślicie o takiej formie prezentu? Pozdrawiam :) P.S. Grafiki kartki z kalendarza oraz digi stempla zostały przygotowane przez @stamplove.

KOMENTARZE

 • grecki-bazar-ewy

  Jak dla mnie rewelacja! Gratuluję pomysłu i wykonania oraz życzę wielu zamówień :)

 • andzi76

  Masz dziewczyno zdolności, fajnie to wygląda, ładne.

 • anka

  Pomysł jak pomysł... ale to wykonanie! Precyzyjne, drobiazgowe, staranne. Wiem o czym piszę albowiem dostałam "przepiśnik" od Pauli. Ja nie mogłam wyjść z podziwu, do tej pory nie mogę. Przepiśnik na zdjęciach w poście wyglądał fajnie, ale to, co przyszło pocztą przeszło moje oczekiwania.
  Paula, mistrzostwo świata.

 • julietlucy

  Coś przepięknego! Ja co prawda nie mam takiego talentu, ale sama bardzo lubię takie prezenty diy. Mojemu chłopakowi kiedyś dałam własnoręcznie zrobiony łapacz snów i w sumie nie wiem kto bardziej się cieszył on czy ja. Już nie mogę się doczekać aż z moimi córkami będziemy tworzyć cudowne diy na prezenty dla rodziny<3
  A ty masz olbrzymi talent i w sumie nie powinnam się to chwalić swoimi "zdolnościami" :D

 • voitaksoutache

  Kawał dobrej pracy . Podoba się mi bardzo . Wykonanie perfekcyjne 😍❤️ Może kiedyś zrobisz mi warsztaty 🤔😘

 • sisters

  Piękny prezent i wykonanie! Uwielbiam takie rzeczy 😍 Sama organizuje teraz roczek mojej Basi 13 sierpnia i rozglądam się za takimi pięknymi rzeczami. Bajka!

 • gradzio

  Piękny prezent !!!👍😀