BLOGCZEJNalpha

Mam i ja! KOLCZYKI @VOITAKSOUTACHE - MUST HAVE KAŻDEJ KOBIETY!

kolczyki-11.jpg

Chyba wszyscy zdążyliśmy poznać naszą ekspertkę w dziedzinie tworzenia biżuterii Soutache, Kasię @voitaksoutache, która niejednokrotnie zachwycała nas zarówno pięknymi zdjęciami jak i również wyczerpującymi opisami poszczególnych etapów tworzenia jej małych dzieł sztuki...

Osobiście nigdy wcześniej nie słyszałam o metodzie Soutache dopóki nie zobaczyłam jej pięknych realizacji na Steemit'owym blogu - i z miejsca się zakochałam!

Połączenie oryginalności i elegancji w jednym miejscu. Szykowne, stylowe i niezwykle efektowe. Ich niepowtarzalny urok, wielość wzorów i kolorów oraz precyzja wykonania sprawiły, że zapragnęłam je mieć.

W tajemnicy przed Kasią, weszłam na stronę www.voitak.pl na której znalazłam informację, iż wszystkie jej wyroby mogę nabyć tutaj. I tak też zrobiłam.
A tam? Co znalazłam? Mój mały, kobiecy raj na ziemi - magię kształtów i kolorów! Nie skłamię jeśli powiem, że pół dnia spędziłam nad wyborem jednej pary kolczyków. Mniejsze, większe, dekoracyjne, mniej dekoracyjne, stonowane, do kreacji wieczorowych, oficjalnych i stylizacji na co dzień - tam każda kobieta znajdzie coś dla siebie!
W moim przypadku, decyzja padła na piękne i ponadczasowe złoto!
...
Wszelkie formalności dotyczące zakupu przebiegły bardzo szybko i sprawnie. Aby Kasia nie domyśliła się mojej małej konspiracji, celowo podałam inny adres i dane osobowe mojej siostry. Po dwóch dniach przyszła malutka paczuszka z niezwykle wyjątkową zawartością!

kolczyki-9.jpg

kolczyki-10.jpg

Nie mogłam się doczekać pierwszej okazji kiedy będę mogła je założyć więc jak tylko takowa się nadarzyła to od razu o nich pomyślałam i całą stylizację dopasowałam tylko pod nie. Modelka ze mnie żadna ale nie mogłam się oprzeć i musiałam Wam pokazać te małe cudeńka z moim skromnym udziałem.

kolczyki-6.jpg

kolczyki-5.jpg

kolczyki-2.jpg

Prawda, że cudne? Jedno jest pewne, taka biżuteria podbiła moje serce! Jest w niej coś co przyciąga uwagę, a fakt, że jest rękodziełem dodaje jej tego unikatowego charakteru.

Ściskam!

sisters 6 (1).jpg

Pierwsze P.S. Cieszę się, że mogę tu być aby poznawać takie osoby jak Kasia @voitaksoutache i korzystać z ich twórczości! To jest właśnie piękno platformy Steemit!

Drugie P.S. Nie chciałabym aby ktokolwiek pomyślał, że jest to ustawiona i "zorganizowana akcja". Jest to niespodzianka dla Kasi i poniekąd sposób na docenienie jej pracy, przywołanie do nas i zachęcenie do dalszego dzielenia się swoją pasją!

KOMENTARZE

 • voitaksoutache

  O matulko !! Kochana nie mogę w to uwierzyć 😱 nawet nie wiesz jak bardzo mi miło ❤️😍 w życiu nie domyśliłabym się, ze to Ty ❤️❤️ Dziękuje 😘

 • anka

  Weszłam na stronę, one były SOLD!
  Bardzo podoba mi się biżuteria Vojtka, jest cudna :P
  @sisters rozumiem, że zawrotów głowy dostałaś na widok tych cudeniek, chociaż i tak krótko wybierałaś :P

 • awesome-seven

  Też stronkę odwiedziłam.
  Musze przyznac, ze piekna ta biżuteria!
  Kasia @voitaksoutache , masz prawdziwy talent!

 • theadelina

  świetnie dobrana sukienka do pięknej biżuterii! :)

 • rita.foodchannel

  Znam tę technikę i znam prace Kasi. 5 lat temu zajmowałam się szyciem biżuterii soutache.
  Jest to bardzo czasochłonna praca, ale i satysfakcjonująca , a efekty zadowalają nie tylko twórcę. Wtedy jak zaczynałam przygodę z sutaszem w Grecji nikt tej techniki nie znał i jak widzieli moje prace to w szoku byli że takie cuda ze sznurków można stworzyć..
  Ja ze względu na brak czasu musiałam te moje hobby przerwać niestety. Całą biżuterię wyprzedałam i jeszcze długo dostawałam majle z zamówieniami. Zostały mi zapasy sznurków i mam nadzieję że jeszcze kiedyś do nich powrócę....( chyba na emeryturze hehe) ale powrócę. Collage1.jpg

 • mariaaneta1971

  Biżuteria super..... ja nie mogę nosić bo mam uczulenia ....ale wielki szacun dla ciebie za jej tworzenie......życzę ci powodzenia

  Powodzenia kochana...... !!!

 • mys

  Piękna biżuteria i piękna Ty 😘

 • wadera

  Idealnie do sukienki... przepięknie razem wyglądacie :)
  Na biżuterii sutaszowej mogłabym paść oczy w nieskończoność!

 • shogunma

  Rozumie bardzo dobrze Twoją reakcję jak i innych PAŃ odwiedzających Twój wpis. Mam tak samo jak kupię sobie dobry sprzęt wędkarski. Ważne aby zadowolenie z zakupu cieszyło nas długo, a już dużym plusem jest jak ktoś nam w tym kibicuje.
  Wszystko ładnie pasuje, odzienie idealnie się wkomponowało. No właśnie co do czego się wkomponowało? Troszkę nie ogarniam - no cóż, tak to jest z facetami. Pozdrawiam.

 • pdj85coexist

  Wow! To prawdziwe dzieło sztuki!!!

 • annanowicka

  Jak obejrzałam biżuterię, to uświadomiłam sobie, że chyba wrócę do robienia sutaszu, a raczej do nauczenia się robienia go porządnie :) dzięki Tobie zaczęłam obserwować @voitaksoutache bo warto :)