BLOGCZEJNalpha

WALENTYNKI LAST MINUTE - szybki ratunek dla zapracowanych Steemian! Gotowy projekt do ściągnięcia

<html> <p>Wiem, wiem Walentynki to nie polskie święto a wyrażać uczucia powinno się cały rok... tak pewnie część z Was pomyśli... Nie chcę tutaj nikogo do tego przekonywać, dlatego mój post kieruje do tych, którzy celebrują ten dzień lub których druga połówka tego oczekuje.&nbsp;</p> <p><img src="https://s9.postimg.org/kyy5zk1bz/WALENTYNKI.jpg" width="1107" height="800"/></p> <p><strong>KUPONY MIŁOŚCI&nbsp;</strong></p> <p>Czym są kupony miłości? To idealny i oryginalny sposób na sprawienie drugiej osobie przyjemności. Ten uroczy upominek ujmuje drugą osobę tym, że jest spersonalizowany, przemyślany i samodzielnie wykonany. Wręczając kupony obiecujemy chęć wykonania różnego rodzaju czynności, które sprawiają radość ukochanej a na które być może rzadko sobie pozwalacie.&nbsp;</p> <p>Kupony można wykorzystać jednokrotnie i są bezterminowe. Są również cudownym pomysłem na inne okazję takie jak: rocznice związku, urodziny, imieniny czy nawet Święta Bożego Narodzenia.&nbsp;</p> <p><img src="https://s9.postimg.org/8x2s5kcpr/kupon_mi_o_ci.jpg" width="1195" height="800"/></p> <p>Przygotowałam dla Was dwie wersje kuponów, wypełnione i do samodzielnego wypełnienia.&nbsp;</p> <p><a href="http://docdro.id/bLpVchi">KUPONY MIŁOŚCI - WYPEŁNIONE</a></p> <p><a href="http://docdro.id/bLpVchi">http://docdro.id/bLpVchi</a></p> <p><img src="https://s9.postimg.org/y33qcjym7/WYPE_NIONE.jpg" width="795" height="747"/></p> <p><a href="http://docdro.id/lQYq5vE">KUPONY MIŁOŚCI - DO WYPEŁNIENIA</a></p> <p><img src="https://s9.postimg.org/sg7dek133/DO_WYPE_NIENIA.jpg" width="817" height="757"/></p> <p><a href="http://docdro.id/lQYq5vE">http://docdro.id/lQYq5vE</a></p> <p>KILKA DODATKOWYCH POMYSŁÓW KUPONÓW UPOWAŻNIAJĄCYCH DO:</p> <ul> <li>Oglądania meczu bez marudzenia</li> <li>Dnia wolnego od wynoszenia śmieci</li> <li>Pikniku</li> <li>Spania do 12.00&nbsp;</li> <li>Dnia Lenia&nbsp;</li> <li>Całusa&nbsp;</li> <li>Wyjścia z kolegami na piwo</li> <li>Ugotowania ulubionego dania</li> <li>Drapania po plecach&nbsp;</li> <li>Bardziej pikantne przykłady pozostawiam Waszej wyobraźni :)</li> </ul> <p>Jednakże, gorąco namawiam Was do samodzielnego wymyślania przyjemności dla swoich Walentynek gdyż to Wy znacie ich najlepiej i wiecie co tak naprawdę sprawi im radość. Wystarczy wrócić pamięcią do Waszych najszczęśliwszych chwil i VOILA!</p> <p>Warto również zostawić jedno miejsce wolne do wypełnienia przez samą obdarowaną osobę... Dobra zabawa gwarantowana!</p> <p>PS. Pamiętajcie jeszcze aby nie przesadzić z ilością kuponów gdyż szansa, że zrealizujecie, na przykład wszystkie 30, jest naprawdę mała. &nbsp;</p> <p><strong>Udanych Walentynek! I niech ten dzień będzie okazją do zrobienia czegoś miłego a nie do marudzenia :) Odrobina szaleństwa i romantyzmu jeszcze nikomu nie zaszkodziła!</strong></p> <p>Daria&nbsp;</p> <p>Z dedykacją dla Wszystkich Steemujących!</p> <p>https://www.youtube.com/watch?v=NNC0kIzM1Fo</p> </html>

KOMENTARZE

 • ozyriusz

  super pomysl, naprawde :)
  resteem

 • masterq

  Fajny kreatywny pomysł :)

 • crayfish80

  Rzygam walentynkami ale pomysł górnolotny.

 • tolustx

  Happy Valentine's Day to you Daria. Love is in the air.

 • olesia

  Cud!!!))). A mi dzisiaj wręczyli bukiet. Nie mogę się nie pochwalić)))! Wesołych świąt, kochanie Dasha!!!
  photo_2018-02-13_22-14-29.jpg

 • kryptojanusz

  Nie ma kuponu "Jestem taki zabiegany..." ? ;)

 • instagoodfood

  Najbardziej co mi sie w tych kuponach podoba, oprocz pomyslu oczywiscie, to to, ze nie ulegaja przedawnieniu i mozna je zrealizowac kiedy sie chce:)

 • shogunma

  Uwielbiam Walentynki, zawsze to trochę inny dzień pozwalający na więcej czułości wobec ukochanej osoby, ale tak naprawdę u mnie każdy dzień, jest czuły i będąc z moją jedyną małżonką 28 lat ani razu nie kłóciliśmy się.
  Żyjemy naprawdę zgodnie, a ten dzień to taki SYLWESTER inny dzień niż pozostałe.

 • voitaksoutache

  Fajny pomysł . Jeszcze nie spotkałam się z prezentowymi kuponami :) coś oryginalnego . Niestety przy dwójce dzieciaków może być ciężko z realizacją kuponów :) Jak ty sobie radzisz ? :)

 • aquanatali

  Bardzo dzienkuje!!!!!To napravde super idea!!!!!1000-buziak!

 • buildawhale

  You got a 1.25% upvote from @buildawhale courtesy of @sisters!
  If you believe this post is spam or abuse, please report it to our Discord #abuse channel.

  If you want to support our Curation Digest or our Spam & Abuse prevention efforts, please vote @themarkymark as witness.