BLOGCZEJNalpha

Jak delegować i cofnąć Steem Pawer szybko i łatwo?

Być może jesteś nową osobą i przez przypadek przekazałeś przypadkowo delegacje, nie świadomie tak jak to było w moim przypadku.Szukając wiele informacji, możemy w trafić na różnego rodzaju boty, które reklamują w różny sposób, żeby przekazać cześć swojej mocy w zamian nie kiedy za upvote. Najczęściej wygląda to tak jak na zdjęciu poniżej.

Naciśnięcie łącza 50,100 czy 250 przekieruje cię do Steemconnect, gdzie wystarczy tylko potwierdzić i gotowe nasz Steem Pawer zmniejszony, a co za tym idzie? Spada moc, która w początkowej drodze jest bardzo istotna dla naszego konta.Więc zanim potwierdzisz zastanów się bardzo dobrze czy aby na pewno wszystko rozumiemy.

Pokażę, jak łatwo można delegować i usuwać delegacje w razie pomyłki szybko i bez wielu technicznych metod, których nie brakuje.Wykorzystam do tego stronę Steemworld.org


Delegacja Steem Pawer


Delegacje Steem Pawer możemy wykorzystać na wiele sposobów. Na przykład przesyłając ją znajomemu, by podnieś jego moc. Przesyłanie Steem Pawer innym użytkownikom to nic innego jak pożyczka. To tak jak by się pożyczyło ileś pieniędzy od znajomych na dany okres.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba wykonać, sprawdzić czynności przedstawione na zdjęciu.Naciśnij buton >>> Switch Account...

Wpisz swoją nazwę konta bez @

Kliknij przycisk >>>Balances, a zobaczysz stronę podobną jak poniżej. Następnie kliknij przycisk >>>Delegate SP.

Teraz wpisz nazwę użytkownika znajomego konta, który chcesz przekazać, delegacji Steem Pawer. Tak jak poniżej na zdjęciu. W tym przypadku delegowanie 10SP

Potwierdź dalsze komunikaty i na końcu całość potwierdź swoim kluczem>>>Active Private key Gratulacje! SP leci wyznaczonym kierunku :)


Usuwanie Delegacji Steem Pawer


Cały przebieg usuwania delegacji jest identyczny z powyższego opisu. Aby cofnąć od innego użytkownika delegacje, zrób te same zastosowania, przedstawione na zdjęciu poniżej. Jak widać moje drugie konto przygotowane pod Strimi, na które jest przelane 14.006 SP. Aby usunąć dane konto delegacji, naciśnij na notes.

Jak widać, cały przebieg jest identyczny poza jednym wyjątkiem. Tam, gdzie jest zero, było 14.006 SP i w przypadku innych kont będą to inne dane delegowanego SP i należy wstawić 0, potwierdzając dalsze czynności.


Gratulacje! Delegacja jest odzyskiwana, trzeba tylko poczekać 7 dni :)

Podsumowanie

 1. Nie możesz delegować SP, który jest wyłączone. Nie można wyłączyć delegowanego SP. Możesz jednak przekazać część swojego SP i zmniejszyć resztę delegacji.

 2. SP działa jak darowizna.Delegat zachowuje wszystkie nagrody kuratorskie.

 3. Delegatorzy mogą anulować swoje delegacje w dowolnym momencie,ale to zajmuje 7 dni na powrót delegacji,zanim będzie można ponownie korzystać ze SP.

 4. Możesz delegować tylko SP, które posiadasz własne nie delegowane od kogoś.

Ostatni post>>> Przemyślenia na temat wydarzeń...

Konkursy Polskiej Społeczności >>> #pl-konkurs

Foto 1 pixabay.com

KOMENTARZE

 • wolontariusz

  Tego nie wiedziałem, dowiedziałem się. Głos oddałem. Dzięki dobry człowieku. :)

 • wrestlingworld

  gdzieś już czytałem o steemconnect ale nie pamiętam gdzie

 • jozef230

  A co sądzisz o smartsteem?

 • assayer

  Kolejna cenna cegiełka do moich Steemit bookmarks. Szukałem tego.

  Dziękuję.