BLOGCZEJNalpha

5 powodów, dla których praca zdalna to szansa

https://egorzow.pl/static/files/ogloszenia/76/1518275115-student-8498221280-1024x682.jpg

Lista niesamowitych korzyści z pracy zdalnej wydaje się nadal rosnąć. Począwszy od zwiększonej produktywności i zatrzymania pracowników po oszczędności i szczęśliwi pracownicy, zdalna praca ma wiele do zaoferowania.

Istnieje kilka podstawowych powodów, dla których praca zdalna może być szansą dla Twojej firmy.

1. Najbardziej utalentowani ludzie na świecie nie mieszkają w jednym miejscu.

Znalezienie odpowiednich osób w Twoim obszarze geograficznym może być trudne. Szczególnie kiedy prowadzisz firmę w małym mieście lub tak jak ja ze swojego domu. Jeśli zaoferujesz pracę zdalną nie ma to już takiego znaczenia.

2. Najlepsze miejsce do życia zależy od tego, kim jesteś i co lubisz.

Niektórzy lubią jeździć na nartach. Inni czują się jak w domu w pobliżu plaży. Praca zdalna pozwala ludziom żyć tam, gdzie są najszczęśliwsi. Mamy ludzi, którzy mieszkają w Alpach na nartach i na Kostaryce, żeby surfować. Szczęśliwy pracownik do wydajny pracownik.

3. Nowoczesne biura to ogromne koszty

Przestrzeń biurowa, administracyjna i socjalna to ogromne koszty dla każdego przedsiębiorstwa. Do tego trzeba wliczyć kawę opłaty za media itp. Lepiej te środki przeznaczyć na wypłaty i rozwój pracowników. Dzięki pracy zdalnej minimalizujemy te koszty.

http://multisale.pl/wp-content/uploads/2018/02/samozatrudnienishutterstock_632426231-1920x1281.jpg

4. Ludzie są bardziej produktywni, pracując we własnym środowisku.

Kiedy możesz wybrać swój własny obszar roboczy, najprawdopodobniej zrobisz więcej. 77% pracowników zdalnych jest bardziej produktywnych podczas pracy poza biurem firmy. Czemu? Ponieważ każdy potrzebuje innych warunków, aby być wydajnym .

5. Praca zdalna może zapewnić globalną sieć pracowników w różnych strefach czasowych.

Coś szczególnego dzieje się, gdy pracują razem ludzie z całego świata. Dowiadujemy się o nowych kulturach i miejscach. A kiedy obejmiesz wiele stref czasowych, możesz służyć swoim klientom 24/7!

Zapraszam na mojego bloga : https://WojciechWesolowski.pl

KOMENTARZE

  • trampmad

    To chyba dla każdego jest oczywiste.